• Adres: Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad.
    Ozan Sk. No:8 Sancaktepe / İstanbul

  • Tel: 0(216) 622 26 49
    info@yusufogluinsaatveboya.com

Biz Kimiz?

Kurumsal

1997’de kurulan şirketimiz dış ve iç cephe boya, tamir, su yalıtımı, mantolama, çatı yapımı, aktarması ve ısı yalıtımı işlerinde çalışan deneyimli mühendis ve teknik elemanlardan kurulu dış cephe, çatı ve yalıtım uygulama firmasıdır. Hedefimiz kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve güleryüzlü hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. İşlemler öncesinde yapınızın mimarisine en uygun estetiğin verilebilmesi için binanızın dijital fotoğrafı çekilerek değişik renk ve şekillerde boyanmış halini önceden görme imkanı sağlanmaktadır.

Dış Cephe Tamir Yalıtım ve Cephe Kaplama İşlemleri
Alt zeminin tamir ve yalıtımının en iyi şekilde yapılıp daha sonra astar ve boya uygulamasına geçilmelidir.

Çatı aktarma, su ısı yalıtım işlemleri
Şirketimiz çatıların, beton zeminleri su ve ısı yalıtım işlemleri konusunda da teknik elemanlarımız ile kalitesini kabul ettirmiş yerli ve ithal yalıtım malzemeleri ile müşterilerimize hizmet vermektedir…

Giderler
Yapılacak uygulamada nakliyeler, kullanım gereçleri, iskele bedeli ve işçilik uygulama malzemeleri, işçilik sigorta ve primleri firmamız tarafından karşılanacaktır.

Avantajlar
Isıtma veya soğutma giderlerinde %50’ye varan tasarruf sağlar. Bu sayede yeni yapılan binalarda ısıtma ve soğutma tesisatı daha düşük kapasiteli kurulabileceğinden ilk yatırım maliyeti düşüktür. Nefes alan bina fiziğine uygun sağlıklı bir dış cephe kaplaması sunar. Daha az fosil yakıt tüketimi sayesinde hava kirliliğini önlemesine yardımcı olur. Enerjinin verimli kullanılması sonucunda enerji ithal eden ülkemiz ekonomisine de büyük katkı sağlamış olur.

Firmamızın temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.